Dom Fotografii
i Malarstwa

Galeria Sztuki
i Studio
Fotograficzne

120 lat tradycji

od 1938 roku w Krakowie

banner next
banner prev

Katarzyna Bielec

właścicielka firmy

aaa Bielec to już nie tylko studio fotograficzne – od 2009 r. to także galeria sztuki... Firma w Krakowie działa od 1938 r. Studio fotograficzne stanowi najlepsze połączenie tradycji oraz nowoczesności. Sesje studyjne obok fotografii cyfrowej i profesjonalnego komputerowego retuszu; w atelier, jako w jedynym już w mieście, nadal wykonujemy czarno-białe zdjęcia w technice analogowej z tradycyjnym, ręcznym retuszem na kliszy.

bbb Fotografia artystyczna stanowi najważniejszy elementem naszej działalności. Staramy się utrwalić niezapomniane chwile na wiele lat. Specjalizujemy się w studyjnej fotografii portretowej, duży nacisk kładąc na operowanie światłem.


ccc Fotografia slubna w naszym studio wykonujemy każdego rodzaju sesje fotograficzne: zdjęcia biznesowe, rodzinne i okolicznościowe, sesje dziecięce, także portfolio dla modelek, akty, zdjęcia reklamowe i przedmiotu, tableau dla szkół i uczelni wyższych po uwiecznianie naszych zwierzęcych pupili.

prev
next

ooo Nasza bogata oferta obejmuje również usługi fotograficzne poza studiem: sesje plenerowe, obsługę uroczystości chrzestnych, komunijnych czy ślubnych, reportaże z różnego rodzaju wydarzeń, oraz zdjęcia wnętrz czy architektury... Możemy Państwa odwiedzić z aparatem także w Waszych domach – przestrzeni prywatnej czy biurowej....

Fotografia i malarstwo to dla mnie zatrzymanie czasu; sztuka obserwacji, umiejętność odnajdywania w rzeczach codziennych i zwyczajnych ukrytego piękna… Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?   Odbiór sztuki jest bardziej związany z "czuciem" niż patrzeniem… Jeżeli to, na co patrzę nie wywołałoby u mnie żadnych odczuć, moje prace nie mogłyby wywołać żadnych emocji. Tworzenie to wyrażanie wrażeń - nie wymyślanie, lecz odkrywanie. Tworzenie to sposób życia, natomiast aparat jest tylko narzędziem...

Katarzyna Bielec

555 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam commodo porttitor eros, vitae luctus purus aliquet ut. Nunc vel efficitur elit. Praesent eget aliquet dolor. Maecenas vel sodales justo. Nam elementum lorem vitae diam iaculis egestas. Sed tristique, eros aliquet consequat interdum, ante diam posuere felis, nec dapibus tortor elit vitae metus. Maecenas sit amet ipsum egestas, porttitor urna vel, volutpat massa.

Ponad milion negatywów

Zobacz archiwum offert-go